SZKOLENIE

HIGH HEELS EXPERIENCE IN BUSINESS

Grupa docelowa:
Kobiety - te które wkraczają w świat biznesu, jak również te z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu. 

Opis spotkania:
Nasze spotkanie to forma szkolenia realizowana w ramach warsztatów. 
W świecie biznesu jak dotąd zdominowanym przez mężczyzn coraz wyraźniej świeci światełko w tunelu dla kobiet. Niestety nadal niejednokrotnie słyszy się zarówno od kobiet jak i mężczyzn, że łatwiej współpracuje się z mężczyznami, z czego to wynika? Otóż mężczyźni komunikują się w sposób bezpośredni i „nie owijają w bawełnę”, jednak nie skupiają się zbytnio na doborze słów i na tym jak bardzo empatyczny jest odbiorca. Co za tym idzie? Taki rodzaj komunikatu może wprowadzić odbiorcę w zakłopotanie… 

Nasze warsztaty uczą jak dopasować komunikat do odbiorcy zarówno gdy jest nim kobieta jak i mężczyzna. Jak formułować komunikat, aby jasno zaznaczyć cel komunikatu. Jak przy pomocy dobrze złożonego komunikatu osiągać cele. 

W trakcie warsztatów zwracamy również uwagę na nawyki, które towarzyszom nam w życiu i w pracy i to jak one kształtują nasza komunikację. Pozostaje jeszcze pytanie gdzie w tym wszystkim jest autoprezentacja? Autoprezentacja to również forma komunikacji, to jednocześnie bardzo potężna broń, która gdy jest odpowiednio użyta pozwala nam osiągnąć wiele biznesowych celów.

Dlaczego ten warsztat dedykowany jest tylko kobietom? Praca na warsztatach w gronie samych kobiet, zapewnia nam komfort i swobodę dzielenia się doświadczeniami , otwiera nas do wchodzenia głębiej w ćwiczenia – jest to dla nas pewnego rodzaju misja, aby użyć wydobyć nasz potencjał i przekłuć go w sukces w męskim świecie. 

Warsztaty są prowadzone w kameralnym gronie, aby każda uczestniczka, w pełni mogła wykorzystać czas dla siebie, tę miła atmosferę uzupełnia lekki aperitif.